jasairnabytek.cz

Věšák HUBERT

Diskontní kus Věšák HUBERT od spolehlivého výrobce Kondela můžete sehnat aktuálně na našich stránkách za skvělou cenu. Nyní můžete mít za 1 550 Kč.
EAN: 32242034501581
Věšák HUBERT
Ověřit dostupnost »
Značka: Kondela
1 550
Popis...

Vkusné dřevěné věšáky umožní zkrášlit vaši chodbu, halu i ložnici.
Věšáky se využívají především k zavěšení oblečení a doplňků, ale myslíte i na rezervu pro návštěvu. Jedním originálem i věšák HUBERT. Vyroben je z elegantního dřeva v kombinaci s chromem a plastem. Barevné provedení olše a chrom je veselé a oblíbené. Už opravdu nemáte důvod váhat s koupí toho správného věšáku, HUBERT se ochotně postaví na stráž a věrně bude ochraňovat vaše oblečení a doplňky.Barva: olše / chromMateriál: kov / dřevo / plastRozměry:průměr: 35 cmvýška: 192 cmHmotnost:8,2 kgDodáváno v demontu.,Vkusné dřevěné věšáky umožní zkrášlit vaši chodbu, halu i ložnici.
Věšáky se využívají především k zavěšení oblečení a doplňků, ale myslíte i na rezervu pro návštěvu. Jedním originálem i věšák HUBERT. Vyroben je z elegantního dřeva v kombinaci s chromem a plastem. Barevné provedení olše a chrom je veselé a oblíbené. Už opravdu nemáte důvod váhat s koupí toho správného věšáku, HUBERT se ochotně postaví na stráž a věrně bude ochraňovat vaše oblečení a doplňky.Barva: olše / chromMateriál: kov / dřevo / plastRozměry:průměr: 35 cmvýška: 192 cmHmotnost:8,2 kgDodáváno v demontu.