Zahradní set 5ks VASAL

Relaxujte po dlouhém a náročném dni v zahradním setu VASAL. Nejen design je okouzlující, za povšimnutí stojí i barevná kombinace... více informací »
Zahradní set 5ks VASAL
Značka: Kondela
14 660 Kč
Ověřit dostupnost »
Relaxujte po dlouhém a náročném dni v zahradním setu VASAL. Nejen design je okouzlující, za povšimnutí stojí i barevná kombinace...

Relaxujte po dlouhém a náročném dni v zahradním setu VASAL. Nejen design je okouzlující, za povšimnutí stojí i barevná kombinace a použité materiály. Zahradní sestava se skládá z příručního stolku, dvou křesel a dvou podnoží. Podnože můžete použít také jako židle nebo taburety, díky čemuž zvýšíte počet míst k sezení. Zahradní set VASAL je vyroben kombinací umělého ratanu v přírodním provedení a kovu v černé barvě. Stolek je doplněn o tvrzené sklo. S rektifikačními kluzáky na vyrovnání nerovnosti podlahy. Elegantní tečku vytvářejí polštáře v provedení krémová a černobílý proužek. Barva:přírodní / černápolštáře: krémová / černobílý proužekMateriál: umělý ratan / kov / tvrzené sklo / látkaRozměry křesla:šířka: 70 cmhloubka: 80 cmvýška: 110 cmvýška sedu: 44 cmhloubka sedu: 58 cmRozměry stolku:šířka: 49 cmhloubka: 49 cmvýška: 45 cmRozměry podnože:šířka: 60 cmhloubka: 50 cmvýška: 48 cmNosnost:křeslo: 100 kgpodnož: 90 kgHmotnost:22,3 kgDodáváno v demontu.,Relaxujte po dlouhém a náročném dni v zahradním setu VASAL. Nejen design je okouzlující, za povšimnutí stojí i barevná kombinace a použité materiály. Zahradní sestava se skládá z příručního stolku, dvou křesel a dvou podnoží. Podnože můžete použít také jako židle nebo taburety, díky čemuž zvýšíte počet míst k sezení. Zahradní set VASAL je vyroben kombinací umělého ratanu v přírodním provedení a kovu v černé barvě. Stolek je doplněn o tvrzené sklo. S rektifikačními kluzáky na vyrovnání nerovnosti podlahy. Elegantní tečku vytvářejí polštáře v provedení krémová a černobílý proužek. Barva:přírodní / černápolštáře: krémová / černobílý proužekMateriál: umělý ratan / kov / tvrzené sklo / látkaRozměry křesla:šířka: 70 cmhloubka: 80 cmvýška: 110 cmvýška sedu: 44 cmhloubka sedu: 58 cmRozměry stolku:šířka: 49 cmhloubka: 49 cmvýška: 45 cmRozměry podnože:šířka: 60 cmhloubka: 50 cmvýška: 48 cmNosnost:křeslo: 100 kgpodnož: 90 kgHmotnost:22,3 kgDodáváno v demontu.

Oblíbený kus Zahradní set 5ks VASAL od společnosti Kondela jednoduše můžete sehnat tady levně! Ceny již od 14 660 Kč.