Zahradní úložný box 180 x 90 x 75 cm polyratan Černá

Ve slevě tento výrobek Zahradní úložný box 180 x 90 x 75 cm polyratan Černá od populárního výrobce vidaXL naleznete tady a teď ve výprodejové akci. Právě lze objednat jen za 9 848 Kč. EAN: 8719883732220
Zahradní úložný box 180 x 90 x 75 cm polyratan Černá
Značka: vidaXL
9 848 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis...

Hledáte atraktivní a všestranné venkovní úložné řešení? Pak pro vás bude náš polyratanový úložný box ideální volbou! Tento prostorný box je dostatečně velký pro uschování sedáků a polštářů pro váš zahradní nábytek, dek, hraček do bazénu či zahradního náčiní. Úložný box nabízíme ve třech barevných variantách: černá, šedá a hnědá. Úložný box se skládá z práškovaného ocelového rámu a ručně pleteného polyratanu, který se vyznačuje dlouhou životností a odolností vůči korozi a vlivům počasí, aby vám spolehlivě sloužil po léta. Voděodolný vnitřní potah ochrání obsah před prachem a vlhkostí. Zvýšené nohy zajišťují dobré proudění vzduchu pod úložným boxem, což umožňuje uchovávat obsah boxu v suchu a čistotě. Box je vybavený pístovým mechanismem pro snadnější otevírání a zavírání víka. Snadno se čistí navlhčeným hadříkem. Úložný box se snadno sestavuje.
Barva:hnědáčernášedáBarvu boxu zvolte ve variantách produktu. Materiál:polyratan / ocel 
Rozměry:šířka: 180 cmhloubka: 90 cmvýška: 75 cm
Hmotnost: 25 kg,Hledáte atraktivní a všestranné venkovní úložné řešení? Pak pro vás bude náš polyratanový úložný box ideální volbou! Tento prostorný box je dostatečně velký pro uschování sedáků a polštářů pro váš zahradní nábytek, dek, hraček do bazénu či zahradního náčiní. Úložný box nabízíme ve třech barevných variantách: černá, šedá a hnědá. Úložný box se skládá z práškovaného ocelového rámu a ručně pleteného polyratanu, který se vyznačuje dlouhou životností a odolností vůči korozi a vlivům počasí, aby vám spolehlivě sloužil po léta. Voděodolný vnitřní potah ochrání obsah před prachem a vlhkostí. Zvýšené nohy zajišťují dobré proudění vzduchu pod úložným boxem, což umožňuje uchovávat obsah boxu v suchu a čistotě. Box je vybavený pístovým mechanismem pro snadnější otevírání a zavírání víka. Snadno se čistí navlhčeným hadříkem. Úložný box se snadno sestavuje.
Barva:hnědáčernášedáBarvu boxu zvolte ve variantách produktu. Materiál:polyratan / ocel 
Rozměry:šířka: 180 cmhloubka: 90 cmvýška: 75 cm
Hmotnost: 25 kg