Sleeptex MATRACE

Díky této matraci bude spát jako v bavlnce. Matrace o rozměrech cca 90 x 200 cm a s celkovou výškou výškou cca 17 cm má praktický odnímatelný potah ze 100 % polyesteru a snadno jej tak můžete vyprat v pračce na 60° C. Jádro ze studené pěny s 5 zónami má stupeň tvrdosti H3 (tvrdá). Výhoda: matrace je vhodná pro nastavitelné lamelové rošty, je prodyšná a otestovaná na přítomnost škodlivin. Udělejte si radost touto komfortní matrací! – **90X200 CM,H3,BEZ:PES-FLEECE, – **PR.DO 60 ST.,ST.PĚNA VYSOKÁ – **TUHOST A NOSNOST,V:16CM. Barva – bílá. Materiál – fleece (flís).

Sembella GEL. TAŠTIČKOVÁ PRUŽ. MATRACE

Tato matrace splní Vaše nejnáročnější požadavky na komfort. Matrace se středním stupněm tvrdosti, s plochou lůžka cca 90 x 200 cm a celkovou výškou cca 22 cm má kvalitní prodyšné 7zónové taštičkové pružinové jádro X-Spring s optimální ventilací. Potah je vyroben z dvojité tkaniny a je odnímatelný a pratelný. Výhoda: matrace je vhodná pro alergiky a pro nastavitelné lamelové rošty a je otestována na škodliviny. Pořiďte si tuto kvalitní matraci! – **90X200 CM, H2, 7-ZÓNOVÉ – **TAŠT.PRUŽIN.JÁDRO X-SPRING, – **POT.PRAT.DO 60 ST.,GH:22 CM. Barva – šedá. Materiál – .

Sembella GEL. TAŠTIČKOVÁ PRUŽ. MATRACE

Tato matrace splní Vaše nejnáročnější požadavky na komfort. Matrace se středním stupněm tvrdosti, s plochou lůžka cca 90 x 200 cm a celkovou výškou cca 26 cm má kvalitní prodyšné 7zónové taštičkové pružinové jádro X-Spring s optimální ventilací. Potah je vyroben z dvojité tkaniny a je odnímatelný a pratelný. Výhoda: matrace je vhodná pro alergiky a pro nastavitelné lamelové rošty a je otestována na škodliviny. Pořiďte si tuto kvalitní matraci! – **90X200 CM, H2,7-ZÓNOVÉ – **TAŠT.PRUŽ.JÁDRO X-SPRING – **POT.PRAT.DO 60 ST.,GH:26 CM. Barva – šedá. Materiál – .

Sembella GEL. TAŠTIČKOVÁ PRUŽ. MATRACE

Tato matrace splní Vaše nejnáročnější požadavky na komfort. Tvrdá matrace s plochou lůžka cca 90 x 200 cm a celkovou výškou cca 22 cm má kvalitní prodyšné 7zónové taštičkové pružinové jádro X-Spring s optimální ventilací. Potah je vyroben z dvojité tkaniny a je odnímatelný a pratelný. Výhoda: matrace je vhodná pro alergiky a pro nastavitelné lamelové rošty a je otestována na škodliviny. Pořiďte si tuto kvalitní matraci! – **90X200 CM, H3, 7-ZÓNOVÉ – **TAŠT.PRUŽ.JÁDRO X-SPRING, – **POT.PRAT..DO 60 ST.,GH:22 CM. Barva – šedá. Materiál – .

Sembella GEL. TAŠTIČKOVÁ PRUŽ. MATRACE

Tato matrace splní Vaše nejnáročnější požadavky na komfort. Tvrdá matrace s plochou lůžka cca 90 x 200 cm a celkovou výškou cca 26 cm má kvalitní prodyšné 7zónové taštičkové pružinové jádro X-Spring s optimální ventilací. Potah je vyroben z dvojité tkaniny a je odnímatelný a pratelný. Výhoda: matrace je vhodná pro alergiky a pro nastavitelné lamelové rošty a je otestována na škodliviny. Pořiďte si tuto kvalitní matraci! – **90X200 CM, H3,7-ZÓNOVÉ – **TAŠT.PRUŽIN.JÁDRO X-SPRING – **POT.PRAT.DO 60 ST.,GH:26 CM. Barva – šedá. Materiál – .

Novel MATRACE

Na tuto matraci se středním stupněm tvrdosti se budete do postele vždy těšit! Kvalitní sendwičové jádro se skládá z pěny v několika vrstvách. Profilovaný povrch je zárukou skvělého odvětrání. Matrace na plochu lůžka cca 90 x 200 cm (Š x D) má 5 anatomických zón: ty poskytnou Vašemu tělu optimální oporu pro příjemný a uvolněný spánek. Kvalitní potah z dvojitého sukna je odnímatelný a můžete ho vyprat až na  60 °C. Oceníte také antibakteriální úpravu potahu. Vaše nová matrace má komfortní výšku cca 22 cm a je vhodná také pro nastavitelné lamelové rošty. Pěnová matrace od značky NOVEL: nechte vstoupit krásné sny do své ložnice!  – **90X200CM, H2, VISCO/ST.PĚNA. – **BEZ:SLEEP CULTURE – **5-7 ZÓN, ANTIBAKTERIÁLNÍ. Barva – bílá. Materiál – .

Novel MATRACE

Na tuto matraci se stupněm tvrdosti tvrdá se budete do postele vždy těšit! Kvalitní sendvičové jádro se skládá z pěny v několika vrstvách. Profilovaný povrch je zárukou skvělého odvětrání. Matrace na plochu lůžka cca 90 x 200 cm (Š x D) má 5 anatomických zón: ty poskytnou Vašemu tělu optimální oporu pro příjemný a uvolněný spánek. Kvalitní potah z dvojitého sukna je odnímatelný a můžete ho vyprat až na  60 °C. Oceníte také antibakteriální úpravu potahu. Vaše nová matrace má komfortní výšku cca 22 cm a je vhodná také pro nastavitelné lamelové rošty. Pěnová matrace od značky NOVEL: nechte vstoupit krásné sny do své ložnice!  – **90X200CM, H3, VISCO/ST.PĚNA – **BEZ:SLEEP CULTURE – **5-7 ZÓN, ANTIBAKTERIÁLNÍ. Barva – bílá. Materiál – .