Carryhome TABURET

TABURET, textil, 46/40/46 cm – POTAH IMITACE KUŽE – 17 – PENOVÉ POLSTROVÁNÍ. Barva – bílá. Materiál – .

Carryhome SEDACÍ KOSTKA

Jednoduchá moderní elegance a maximální funkčnost: to jsou jen některé výhody této sedací kostky od značky CARRYHOME! Potah ve vzhledu bílé kůže a noha z lesklé pochromované oceli skvěle doplní vybavení Vašeho obývacího pokoje. Nábytek s rozměry cca 40 x 42 x 40 cm (Š x V x H) se hodí jako místo k sezení i jako relaxační zóna pro unavené nohy. O jejich pohodu se postará výplň z pěnové hmoty. Díky otočné funkci si kostku navíc přizpůsobíte aktuálním potřebám. Jednoduše šikovný taburet!  – TYP: 30688, OTOČNÝ, – POTAH: VZHLED KŮŽE BÍLÁ, – NOHA POCHROMOVANÁ OCEL. Barva – bílá. Materiál – pěna.

TABURET

Vneste do svého bytu moderní styl s tímto perfektním taburetem. Žádaný vzhled kůže v bílé barvě je obzvlášť šik. Pochromovaná noha je otočná: budete mít v obývacím pokoji vše při ruce a ještě zažijete spoustu zábavy. Díky pěnovému čalounění se na taburetu pohodlně sedí a Vaše nohy ho po náročném dni velmi ocení. Tento taburet: ideální spojení funkčnosti a vzhledu! – **TYP: 30380, – **POTAH: VZHL. KŮŽE BÍLÁ, – **KONSTRUKCE: CHROM., OTOČNÝ. Barva – bílá. Materiál – .

Ambia Home TABURET

TABURET, dřevo, kov, textil, 35/45/28 cm – BÍLÁ, – BAVLNA, MDF, – Š/V/H: 35/45/28 CM. Barva – bílá. Materiál – .

Ambia Home TABURET

Tento taburet zaujme především milovníky starožitného stylu. Nábytek o rozměrech cca 40 x 45 x 30 cm (Š x V x H) je vyroben z masivního borového dřeva a dřevotřísky v bílé barvě. Pohodlný sedák má čalounění z pěnové hmoty a potah ze 100 % bavlny v neutrální šedé barvě. Dopřejte si do svého bytu tento jedinečný taburet! – TYP:7X05HZ01-2,SEDÁK ŠEDÁ – NOHY BÍLÁ, BOROVICE, DŘEVO- – TŘÍSKA, Š/V/H: 40/45/30CM. Barva – šedá. Materiál – .