Moderano ZÁVĚSNÁ VITRÍNA, trámový dub, barvy dubu, fango, 51,4/108,2/41,2 cm

Stylová závěsná vitrína na sebe přitáhne všechny pohledy. Je totiž velmi zajímavou kombinací skla a dýhy z balkánského dubu... více informací »
Moderano ZÁVĚSNÁ VITRÍNA
Značka: Moderano
15 749 Kč20 999 Kč Sleva -25%
Ověřit dostupnost »
Stylová závěsná vitrína na sebe přitáhne všechny pohledy. Je totiž velmi zajímavou kombinací skla a dýhy z balkánského dubu...

Stylová závěsná vitrína na sebe přitáhne všechny pohledy. Je totiž velmi zajímavou kombinací skla a dýhy z balkánského dubu v hořčicové barvě, který je charakteristický svou výraznou strukturou dřeva. Celkový vzhled elegantně doplňuje úchytka v barvě chromu. Právě v obývacím pokoji se často zapomíná na dostatečný úložný prostor. Proto je závěsná vitrína optimálním řešeím. Disponuje 2 vkládacími policemi, které nabízí místo například pro dekoraci, knihy či sbírku filmů.  Rozměry: Š x V x H: cca 51 x 108 x 41 cm. Za příplatek jsou v našich obchodních domech k dostání různé varianty, barevné alternativy, příslušenství a doplňkový nábytek. – **TYP:HE6-7,KP:LAK FANGO – **HEDV.MATNÁ,FR:DUB TRÁMOVÝ – **MED,GL:CHROM LESKLÝ. Barva – barvy dubu. Materiál – dřevo, kompozitní dřevo,trámový dub.

Tento žádaný kus Moderano ZÁVĚSNÁ VITRÍNA, trámový dub, barvy dubu, fango, 51,4/108,2/41,2 cm od značky Moderano můžete pořídit na našich stránkách skutečně levně! Ceny od 15 749 Kč.