Konstrukce k sestavě MOBIUS černá 195 cm

MOBIUS je moderní modulární nábytková sestava, která nabízí nekonečné možnosti vašeho interiéru. Snadno a rychle si dle... více informací »
Konstrukce k sestavě MOBIUS černá 195 cm
Značka: Halmar
1 587 Kč
Ověřit dostupnost »
MOBIUS je moderní modulární nábytková sestava, která nabízí nekonečné možnosti vašeho interiéru. Snadno a rychle si dle...

MOBIUS je moderní modulární nábytková sestava, která nabízí nekonečné možnosti vašeho interiéru. Snadno a rychle si dle vlastních preferencí sestavíte kolekci nábytku, která dokonale zapadne do vašeho stylu. Výběr ze 3 výšek rámu a široká škála skříňových prvků systému vám umožní vytvořit optimálně využitý prostor ve vašem domově či kanceláři.Korpus sestavy je v dekoru hikora (ořechovec). Čela jsou k dispozici v 5 různých barvách: hikora, alpská bílá, šedá, starorůžová a nebesky modrá. Jemné pastelové odstíny barev lze spolu různě kombinovat. Stačí si zvolit ze 3 velikostí základních kovových rámů a k těm už jen vybrat potřebnou skříňku.
Nábytek MOBIUS disponuje abs hranami, díky čemuž je pevný, odolný a světlostálý. Všechny prvky také mají moderní systém otevírání push-click. Jako materiál byla použita laminovaná DTD deska o tloušťce 18 mm.
Konstrukce k sestavě MOBIUS je nepostradatelným prvkem celé sestavy. Rám nabízíme ve třech výškách. Barva: černáMateriál:práškově lakovaná ocelRozměry:šířka: 38 cmvýška: 95 / 145 / 195 cmVýběr výšky zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. tloušťka: 2 cmHmotnost:4 / 4,5 / 5 kgDodáváno v demontu.,MOBIUS je moderní modulární nábytková sestava, která nabízí nekonečné možnosti vašeho interiéru. Snadno a rychle si dle vlastních preferencí sestavíte kolekci nábytku, která dokonale zapadne do vašeho stylu. Výběr ze 3 výšek rámu a široká škála skříňových prvků systému vám umožní vytvořit optimálně využitý prostor ve vašem domově či kanceláři.Korpus sestavy je v dekoru hikora (ořechovec). Čela jsou k dispozici v 5 různých barvách: hikora, alpská bílá, šedá, starorůžová a nebesky modrá. Jemné pastelové odstíny barev lze spolu různě kombinovat. Stačí si zvolit ze 3 velikostí základních kovových rámů a k těm už jen vybrat potřebnou skříňku.
Nábytek MOBIUS disponuje abs hranami, díky čemuž je pevný, odolný a světlostálý. Všechny prvky také mají moderní systém otevírání push-click. Jako materiál byla použita laminovaná DTD deska o tloušťce 18 mm.
Konstrukce k sestavě MOBIUS je nepostradatelným prvkem celé sestavy. Rám nabízíme ve třech výškách. Barva: černáMateriál:práškově lakovaná ocelRozměry:šířka: 38 cmvýška: 95 / 145 / 195 cmVýběr výšky zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. tloušťka: 2 cmHmotnost:4 / 4,5 / 5 kgDodáváno v demontu.

Tento vynikající výrobek Konstrukce k sestavě MOBIUS černá 195 cm od dodavatele s dobrým jménem Halmar můžete sehnat tady teď právě za výhodné peníze. Stojí teď u nás 1 587 Kč.