Psací stůl SERGIO XL dub wotan / antracit

Stylový psací stůl  SERGIO XL je vyroben z laminované dřevotřísky v barevném provedení dub wotan v kombinaci s moderní... více informací »
Psací stůl SERGIO XL dub wotan / antracit
Značka: Halmar
5 527 Kč
Ověřit dostupnost »
Stylový psací stůl  SERGIO XL je vyroben z laminované dřevotřísky v barevném provedení dub wotan v kombinaci s moderní...

Stylový psací stůl  SERGIO XL je vyroben z laminované dřevotřísky v barevném provedení dub wotan v kombinaci s moderní antracitovou barvou. Součástí stolu je kontejner se dvěmi šuplíky a dvěmi otevřenými přihrádkami, který se dá ke stolu přidělat na několik způsobů. 
Velmi atraktivní vzhled stolu se bude hodit jak do moderních, tak do rustikálních interiérů.
Barva:dub wotan / antracitMateriál:laminovaná DTDRozměry:šířka: 134 – 210 cmhloubka: 60 – 90 cmvýška: 78 cmHmotnost:45  kgDodáváno v demontu.,Stylový psací stůl  SERGIO XL je vyroben z laminované dřevotřísky v barevném provedení dub wotan v kombinaci s moderní antracitovou barvou. Součástí stolu je kontejner se dvěmi šuplíky a dvěmi otevřenými přihrádkami, který se dá ke stolu přidělat na několik způsobů. 
Velmi atraktivní vzhled stolu se bude hodit jak do moderních, tak do rustikálních interiérů.
Barva:dub wotan / antracitMateriál:laminovaná DTDRozměry:šířka: 134 – 210 cmhloubka: 60 – 90 cmvýška: 78 cmHmotnost:45  kgDodáváno v demontu.

Hodně žádaný výrobek Psací stůl SERGIO XL dub wotan / antracit od společnosti s předním postavením na trhu Halmar jde nakoupit na našich stránkách extra se slevou! Ve skvělé akci za 5 527 Kč.