Ručně zatahovací markýza 300×250 cm Krémová

Tato nastavitelná markýza se skládá z hliníkového rámu a vysoce kvalitní látky. Zesílený hliníkový rám a polyester, odolný... více informací »
Ručně zatahovací markýza 300x250 cm Dekorhome Krémová
Značka: vida
8 211 Kč
Ověřit dostupnost »
Tato nastavitelná markýza se skládá z hliníkového rámu a vysoce kvalitní látky. Zesílený hliníkový rám a polyester, odolný...

Tato nastavitelná markýza se skládá z hliníkového rámu a vysoce kvalitní látky. Zesílený hliníkový rám a polyester, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům, přispívají k pevnosti a odolnosti markýzy. Markýza rovněž odpuzuje vodu i špínu.
Markýzu lze snadno namontovat na stěnu pomocí přiložených nástěnných držáků a dá se snadno ovládat dálkovým ovladačem.
Naše markýza vytvoří příjemné a chladivé místo ve vaší zahradě a ochrání vás před škodlivými ultrafialovými paprsky.Barva: krémovábílá / žlutábílá / modráVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:hliníkový rám (s kovovou výztuží) / látka potažená vrstvou PURozměry: šířka: 300 cm hloubka: 250 cmhustota tkaniny: 270 g/m²Hmotnost: 21,7 kgDodáváno v demontu.,Tato nastavitelná markýza se skládá z hliníkového rámu a vysoce kvalitní látky. Zesílený hliníkový rám a polyester, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům, přispívají k pevnosti a odolnosti markýzy. Markýza rovněž odpuzuje vodu i špínu.
Markýzu lze snadno namontovat na stěnu pomocí přiložených nástěnných držáků a dá se snadno ovládat dálkovým ovladačem.
Naše markýza vytvoří příjemné a chladivé místo ve vaší zahradě a ochrání vás před škodlivými ultrafialovými paprsky.Barva: krémovábílá / žlutábílá / modráVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:hliníkový rám (s kovovou výztuží) / látka potažená vrstvou PURozměry: šířka: 300 cm hloubka: 250 cmhustota tkaniny: 270 g/m²Hmotnost: 21,7 kgDodáváno v demontu.

Velmi žádaný kousek Ručně zatahovací markýza 300x250 cm Krémová od oblíbené značky se zárukou kvality Vida jednoduše najdete právě teď v nabídce až neuvěřitelně levně! Za bezkonkureční cenu 8 211 Kč.