Rozkládací konferenční stůl TYMON 2 Dub craft

Praktický konferenční stolek TYMON 2, který během chviličky proměníte díky jednoduchému mechanismu na prostorný jídelní stůl... více informací »
Produkt bez obrázku
4 361 Kč
Ověřit dostupnost »
Praktický konferenční stolek TYMON 2, který během chviličky proměníte díky jednoduchému mechanismu na prostorný jídelní stůl...

Praktický konferenční stolek TYMON 2, který během chviličky proměníte díky jednoduchému mechanismu na prostorný jídelní stůl pro 4 osoby. Stůl je vyrobený z laminované MDF a masivního dřeva ve dvou barevných variantách: dub craft a kaštan. Stolek lze rozložit ze 125 cm na 163 cm a zároveň zvýšit jeho výšku z 60 cm na 75 cm. Barva: dub craftkaštanVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:laminovaná MDF / masivní dřevoRozměry: šířka: 125 – 163 cm hloubka: 65 cmvýška: 60 – 75 cmHmotnost: 29,8 kgDodáváno v demontu.,Praktický konferenční stolek TYMON 2, který během chviličky proměníte díky jednoduchému mechanismu na prostorný jídelní stůl pro 4 osoby. Stůl je vyrobený z laminované MDF a masivního dřeva ve dvou barevných variantách: dub craft a kaštan. Stolek lze rozložit ze 125 cm na 163 cm a zároveň zvýšit jeho výšku z 60 cm na 75 cm. Barva: dub craftkaštanVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:laminovaná MDF / masivní dřevoRozměry: šířka: 125 – 163 cm hloubka: 65 cmvýška: 60 – 75 cmHmotnost: 29,8 kgDodáváno v demontu.

Kvalitní a žádaný kousek Rozkládací konferenční stůl TYMON 2 Dub craft od společnosti s předním postavením na trhu Halmar máte možnost dostat zrovna dneska za super cenu. K sehnání zrovna v akci za 4 361 Kč.