jasairnabytek.cz

Nepropustné prostěradlo FROTÉ lososové dvojlůžko

Tento výjimečný výrobek Nepropustné prostěradlo FROTÉ lososové dvojlůžko od značky se skvělou pověstí Decodoma jednoduše pořídíte právě teď v naší nabídce téměř zdarma. Aktuálně stojí u nás 849 Kč. EAN: h7v83ed400761df33fa67097f305d8c7
Nepropustné prostěradlo FROTÉ lososové dvojlůžko
Popis...

Chytrá kombinace napínacího froté prostěradla a nepropustné podložky se hodí snad v každé domácnosti. Nepropustné prostěradlo chrání matraci proti mechanickému poškození jako klasické prostěradlo. Díky polyuretanovému zátěru navíc nepropustí žádnou tekutinu, čímž zajišťuje vysokou hygienu lůžka. Voděodolné prostěradlo je navrženo především pro zdravotnická zařízení. Polyuretanová speciální membrána je nepropustná směrem dolů, ale paropropustná směrem nahoru, což znamená, že prostěradlo „dýchá“.

Díky všité napínací gumě v tunýlku prostěradlo krásně obepíná matraci. Je vhodné pro matrace až do výšky 20 cm. Praní doporučujeme na 60 °C. Kvalitní český výrobek s certifikátem OEKO-TEX Standart. Prodyšné nepropustné prostěradlo nabízíme ve verzi na jednolůžko 90 x 200 cm nebo dvojlůžko 180 x 200 cm. 

 

Materiál: vrchní vrstva 100% bavlněné froté, spodní vrstva  polyuretanový zátěr

Doporučené praní: 60 °C