jasairnabytek.cz

Souprava přikrývky a polštáře Bella LEVANDULE

Tento kvalitní produkt Souprava přikrývky a polštáře Bella LEVANDULE originál od značky Decodoma seženete právě zde levně. Akční ceny již od 1 390 Kč. EAN: 8592050030622
Souprava přikrývky a polštáře Bella LEVANDULE
Ověřit dostupnost »
Značka: Decodoma
1 390
Popis...

 

  • celoroční použití – v zimě hřeje, v létě chladí
  • uklidňující aroma levandule pro lepší usínání
  • antibakteriální a alergicky neutrální

 

  • vysoce prodyšné
  • pratelné do 60 °C, sušení v domácí sušičce
  • dlouhá životnost

 

Ložní souprava lůžkovin Bella Levandule vyniká vynikající hřejivostí pro celoroční použití. Váha výplně přikrývky a naplnění polštářů odpovídá vysoce luxusnímu výrobku, který zajistí po celý rok optimální klima pro plnohodnotný spánek a odpočinek.

Výrobek obsahuje v povrchové tkanině extrakt z levandule, který krásně provoní celé lůžko a zpříjemní tak vaše usínání. Vůně levandule má zklidňující účinek a napomáhá ke zlepšení poruch spánku, bolestí hlavy, depresí, snižuje nervozitu a svalové napětí. Aroma levandule také pozitivně působí proti hmyzu.

Bella Levandule je z jemné 100% polyesterové tkaniny obsahující stovky mikrovláken. Na ty navazují mikroprostory vyplněné vzduchem, které v tkanině působí jako termoregulační prvek, takže tkanina v chladu hřeje a v teplém prostředí účinně odvádí vodní páry a teplo od lidského těla. Díky své pevnosti zajišťuje tkanina dlouhou životnost. Souprava má antibakteriální vlastnosti a je vhodná i pro alergiky.

Polštář je v povrchové části podložený polyesterovým rounem a elegantně prošitý. Náplň je tvořena z dutých vláken tvarovaných do kuliček, které dodávají polštáři měkkost a pružnost, a polštář tak poskytuje hlavě optimální oporu. Přikrývka obsahuje v náplni tvarovaná dutá polyesterová vlákna, které ji spolu s mikrovláknitou tkaninou dodávají zvýšenou lehkost, příjemnou hřejivost a vysokou vzdušnost.

Souprava obsahuje 1x polštář 70 x 90 cm a 1x přikrývku 135 x 200 cm. 

V nabídce také samostatně polštář a samostatně přikrývka.

 

Materiál: 100% polyester – mikrovlákno s extraktem z levandule