Sada nádobí s titanovým povrchem Moonlight Edition 12 ks

pro každodenní vaření, dušení a smažení   elegantní metalický design dovolí i přímé servírování na stůl na všechny... více informací »
Sada nádobí s titanovým povrchem Moonlight Edition 12 ks
Značka: Decodoma
5 199 Kč
Ověřit dostupnost »
pro každodenní vaření, dušení a smažení   elegantní metalický design dovolí i přímé servírování na stůl na všechny...
  • pro každodenní vaření, dušení a smažení  
  • elegantní metalický design dovolí i přímé servírování na stůl
  • na všechny typy sporáků i do trouby
  • mimořádně snadná údržba díky extrémně nepřilnavému titanovému povrchu
  • turbo indukční dno ušetří až 35 % energie a času
  • teplotně odolné rukojeti
  • žáruvzdorné poklice vhodné pro hrnce i pánve

 

Tato výjimečná sada nádobí zaujme nejen nepřehlédnutelným moderním elegantním designem, ale především svými jedinečnými vlastnostmi.

Největší výhodou této sady je 3vrstvý povrch s částicemi titanucharakteristickým svou tvrdostí a dokonalou nepřilnavostí. Žádné potraviny se proto s tímto nádobím nepřipalují a díky tomu se kastroly i pánve velice snadno čistí. Zároveň je nádobí vhodné pro zdravé vaření s minimem tuku. Výsledné pokrmy neztrácí vařením svoje vitamíny.

Hrnce disponují nerezovým turbo indukčním dnem pro maximální efektivitu přípravy pokrmu. Energeticky úsporné vaření umožňuje korpus z odolného kovaného hliníku, který se rychle nahřívá po celém povrchu a má perfektní tepelnou vodivost. Ušetříte až 35% energie a času oproti běžným nerezovým kastrolům.

Další předností jsou poklice z tvrzeného žáruvzdorného skla s nerezovým úchopem, které jsou po obvodu opatřeny okrajem z nerezové oceli 18/10. Jejich dokonalý tvar dobře přilne k tělu hrnce i pánví a integrovaný otvor přirozeně reguluje množství páry uvnitř nádoby.

Ergonomicky tvarované rukojeti mají protiskluzovou měkčenou úpravu, díky které padnou do ruky a umožní pevný a bezpečný úchop. Díky izolačním prvkům zůstávají rukojeti po celou dobu vaření chladné a nepálí (v troubě se však rukojeti ohřívají společně s tělem nádoby).

Zaoblený přechod mezi dnem a stěnami usnadňuje promíchávání obsahu.Tělo kastrolů i pánví je zakončené zesílenými okraji pro lepší odolnost vůči nárazům. Celá sada je vhodná na všechny druhy sporáků včetně indukce,  nádobí můžete vkládat i do trouby i s poklicí do maximální teploty 160°C. ECO friendly použité materiály neobsahují žádné škodliviny jako Pfoa, olovo ani kadmium. Díky nadstandartním nepřilnavým vlastnostem je čištění rychlé a nenáročné, stačí omýt teplou vodou a houbičkou. Hrnce lze podle velikosti vkládat do sebe, což je velmi výhodné při skladování.  

Sadu doplňuje 3dílná sada kuchyňského náčiní s unikátní konstrukcí pro maximální hygienu při vaření – nástroje jsou totiž tvarované tak, že se nedotýkají desky stolu.

 

Materiál: kovaný hliník s titanovými čísticemi a s mramorovým povrchem, nerez, sklo; náčiní plast s pogumovanou rukojetí

Rozměry:

pánev pr. 22 x 4,5 cm

pánev pr. 24 x 5 cm 

kastrol s poklicí pr. 20 x v. 10 cm,

kastrol s poklicí  pr. 24 x v. 12 cm

rendlík s poklicí pr. 16 x v. 8, 5 cm

grilovací deska s odnímatelnými silikonovými rukojeťmi 36 x 23 cm

naběračka 9 x 30 cm

obracečka 9 x 30 cm

naběračka na těstoviny 7 x 30 cm

Vhodné do myčky nádobí: ano, doporučujeme šetrný program

Tento akční kus Sada nádobí s titanovým povrchem Moonlight Edition 12 ks od známého výrobce Decodoma jednoduše získáte zde za výprodejovou cenu! Aktuálně v akci za 5 199 Kč.