Postel s přistýlkou BAROBA Šedá

Stylová postel BAROBA se hodí do každého interiéru. Je krásná, moderní, rustikální a praktická. Postel BAROBA je vyrobená z... více informací »
Postel s přistýlkou BAROBA Šedá
Značka: Kondela
11 190 Kč
Ověřit dostupnost »
Stylová postel BAROBA se hodí do každého interiéru. Je krásná, moderní, rustikální a praktická. Postel BAROBA je vyrobená z...

Stylová postel BAROBA se hodí do každého interiéru. Je krásná, moderní, rustikální a praktická. Postel BAROBA je vyrobená z masivního dřeva a doplněna prvky z MDF ve dvou barevných variantách: dub antický a šedá. Sloupky boční zástěny jsou doplněné ozdobnými věžičkami. Koupí této postele získáte rovnou dvě lůžka. Postel v sobě ukrývá přistýlku na kolečkách, kterou vysunute potáhnutím za dřevěné úchytky. Postel je dodávána s 2 laťkovými kovými rošty. Matrace není součástí. Barva:dub antickýšedáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál:masiv / MDFRozměry:Šířka: 96,3 cmHloubka: 209 cmVýška: 107,2 cmRozměry plochy horního lůžka:Šířka: 90 cmDélka: 200 cmRozměry plochy spodního lůžka:Šířka: 90 cmDélka: 200 cmMaximální výška matrace na přistýlku: 25 cmHmotnost:57,5 kgDodáváno v demontu.,Stylová postel BAROBA se hodí do každého interiéru. Je krásná, moderní, rustikální a praktická. Postel BAROBA je vyrobená z masivního dřeva a doplněna prvky z MDF ve dvou barevných variantách: dub antický a šedá. Sloupky boční zástěny jsou doplněné ozdobnými věžičkami. Koupí této postele získáte rovnou dvě lůžka. Postel v sobě ukrývá přistýlku na kolečkách, kterou vysunute potáhnutím za dřevěné úchytky. Postel je dodávána s 2 laťkovými kovými rošty. Matrace není součástí. Barva:dub antickýšedáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál:masiv / MDFRozměry:Šířka: 96,3 cmHloubka: 209 cmVýška: 107,2 cmRozměry plochy horního lůžka:Šířka: 90 cmDélka: 200 cmRozměry plochy spodního lůžka:Šířka: 90 cmDélka: 200 cmMaximální výška matrace na přistýlku: 25 cmHmotnost:57,5 kgDodáváno v demontu.

Nejprodávanější produkt Postel s přistýlkou BAROBA Šedá originál od výrobce Kondela snadno seženete tady teď ve slevě! V akci od 11 190 Kč.
Další produkty z kategorie » Jednolužkové postele