Odšťavňovač ovoce + plátýnko

šnekový mechanizmussnadno přichytíte ke kuchyňské lincekvalitní a zdravé domácí šťávyMechanický mlýnek na odšťavňování... více informací »
Odšťavňovač ovoce + plátýnko
Značka: Orion
799 Kč
Ověřit dostupnost »
šnekový mechanizmussnadno přichytíte ke kuchyňské lincekvalitní a zdravé domácí šťávyMechanický mlýnek na odšťavňování...
  • šnekový mechanizmus
  • snadno přichytíte ke kuchyňské lince
  • kvalitní a zdravé domácí šťávy

Mechanický mlýnek na odšťavňování vylisuje šťávu téměř ze všech druhů ovoce a zeleniny, obilných trav, bylin a klíčků. Při použití měkkého ovoce připraví spíše pyré nebo hustou šťávu s vysokým obsahem vlákniny. Odšťavňování probíhá díky drcení a tlaku, který vytváří šneková hřídel. Veškerá vylisovaná šťáva odtéká otvorem v boční straně odšťavňovací komory a cedí se skrz cedník, který je umístěný uvnitř odšťavňovací komory a protéká skrz plátýnko do nádoby. Díky tomu získáte kvalitní šťávu bez jakékoliv nežádoucí dužiny. V přední části je možné šroubem regulovat přítlak dužiny dle použité suroviny. Zbytky ovoce a zeleniny vpředu odpadávají z odšťavňovače. Odšťavňovač snadno a pevně přichytíte k Vaší kuchyňské lince pomocí upevňovacího šroubu. Gumové chrániče zabrání poškození kuchyňské desky při připevnění. Snadná údržba – stačí opláchnout proudem vody. Není vhodný do myčky na nádobí. Je vhodný na desky o max. tl. 3, 5 cm.

Materiál: litina

Rozměry: výška od stolu 17, 5 cm, násypka pr. 9 cm

Tento diskontní produkt Odšťavňovač ovoce + plátýnko od značky s tradicí a dobrou pověstí Orion pohodlně získáte zrovna dneska až neuvěřitelně levně. Právě teď jen za 799 Kč.