Pánev WOK Beka NOMAD

nepřilnavý povrch pro vysokoteplotní smažení, asijské pokrmy i omáčky na všechny typy varných ploch včetně indukce   Pánev... více informací »
Pánev WOK Beka NOMAD průměr 31 cm
Značka: Decodoma
759 Kč
Ověřit dostupnost »
nepřilnavý povrch pro vysokoteplotní smažení, asijské pokrmy i omáčky na všechny typy varných ploch včetně indukce   Pánev...
  • nepřilnavý povrch
  • pro vysokoteplotní smažení, asijské pokrmy i omáčky
  • na všechny typy varných ploch včetně indukce

 

Pánev wok Beka Nomad s nepřilnavým povrchem a dřevěnou rukojetí nesmí chybět v žádné gurmánské domácnosti. Je vyrobena z kvalitní uhlíkové oceli a je skutečnou „šlechtičnou“ mezi pánvemi. Čím je povrch woku při zahřívání tmavší, tím lépe fungují vlastnosti nepřilnavosti a zážitek z vaření se stupňuje. Můžete jí použít například na vysokoteplotní smažení, přípravu autentických asijských pokrmů, ale i přípravu omáček a jiných dobrot. Vhodná pro všechny typy varných ploch včetně indukce. Pánev není vhodné mýt v myčce nádobí.

Upozornění: Při přípravě jídla doporučujeme používat pouze tepelně odolné dřevěné, silikonové nebo nylonové kuchyňské náčiní.

 

Materiál: uhlíková ocel, dřevo

Vhodné do myčky nádobí: ne

Kvalitní a oblíbený výrobek Pánev WOK Beka NOMAD od značky Decodoma snadno naleznete u nás teď skutečně výhodně! Akční cena od 759 Kč.