jasairnabytek.cz

Odšťavňovač ovoce a zeleniny šnekový Vigan SO1 mini

Tento neodolatelný produkt Odšťavňovač ovoce a zeleniny šnekový Vigan SO1 mini od společnosti s předním postavením na trhu Decodoma můžete nakoupit teď extra se slevou! Nabídka již od 1 499 Kč.
EAN: 8595193508591
Odšťavňovač ovoce a zeleniny šnekový Vigan SO1 mini
Ověřit dostupnost »
Značka: Decodoma
1 499
  • na měkké i tvrdé plody
  • lisování za studena = maximum vitamínů a enzymů
  • výkonný měděný motor
  • čiré nádoby na dřeň a na šťávu

 

 

Vertikální nízkootáčkový odšťavňovač využívá pomalého šnekového odšťavňování, které vám umožňuje získat maximum šťávy i chuti z ovoce a zeleniny, výsledkem je šťáva lisovaná za studena. Suchá dužina padá do jiné připravené nádobky. Šťáva získaná systémem pomalého odšťavňování obsahuje minimální podíl vlákniny a pěny, proto pomaleji oxiduje, zachovává si cenné vitamíny a enzymy pro váš zdravý životní styl.

Tento odšťavňovač lze použít k odšťavňování měkkých i tvrdých plodů ovoce a zeleniny, jako jsou např. citrusové plody, rybíz, angrešt, jablka, hrušky, mrkev, červená řepa, okurka, ananas, meloun a další. Odšťavňovač je opatřen výkonným měděným DC motorem pro delší životnost. Je opatřen plnícím otvorem 2,8 x 4,5 cm s přítlačným komponentem pro snadné vkládání ovoce a zeleniny, nerezovým mikrosítem, čirými nádobami na dřeň a na šťávu a zátkou pro kontrolované odkapávání šťávy.

Snadné čištění, tichý chod, protiskluzové nožičky pro větší stabilitu.

 

Materiál: plast, kov

Rozměry: 11 x 39 x 16,5 cm

Napájení: 220 -240V, 50/60 Hz

Příkon: 200 W

Rychlost odšťavňování: 54 ot. / min

Váha: 2,7 kg