Sleeptex MATRACE, 160/200 cm

Tato pěnová matrace od značky SLEEPTEX je určena každému milovníkovi dobrého spánku! Její výjimečnost spočívá v... více informací »
Sleeptex MATRACE
Značka: Sleeptex
11 199 Kč13 999 Kč Sleva -20%
Ověřit dostupnost »
Tato pěnová matrace od značky SLEEPTEX je určena každému milovníkovi dobrého spánku! Její výjimečnost spočívá v...

Tato pěnová matrace od značky SLEEPTEX je určena každému milovníkovi dobrého spánku! Její výjimečnost spočívá v rafinovaném sendvičovém jádru: skládá se z visco pěny a pěnové hmoty. Paměťová pěna se perfektně přizpůsobí tvaru Vašeho těla. Aktivní ramenní zóna uleví této namáhané části těla. Nopová struktura napomáhá proudění vzduchu a plní masážní funkci.  Kvalitní textilní potah s kašmírovými vlákny je odnímatelný a je možné ho prát až na cca 60 °C. Větrací kanálky zajistí výbornou prodyšnost. Matrace se stane Vaším favoritem také pro svoji luxusní výšku cca 20 cm. Díky ní budete spát na komfortně vysoko a bude se Vám dobře vstávat. Dodává se na plochu lůžka cca 90 x 200 cm (Š x D), ale k dostání jsou i další velikosti. Tato 5zónová sendvičová matrace s měkčím stupněm tuhosti H2 se stane Vaším společníkem při úžasném snění!   A pak je tu ještě jedna výhoda, kterou oceníte: matrace je za příplatek k dostání také v partnerském provedení dual. Jednoduše 2 nelepené matrace v jednom potahu. Vy si klidně můžete vybrat tvrdost H2 a partner třeba tvrdší H3: zkrátka jen to nejlepší pro příjemnou dobrou noc pro oba.   – **160X200CM,H2,VÝŠKA:20CM – **SENDVIČOVÁ MATRACE – **. Barva – krémová. Materiál – .

Tento unikátní kus Sleeptex MATRACE, 160/200 cm originál od značky Sleeptex snadno získáte zde za akční cenu! Akční ceny již od 11 199 Kč.