Úložná lavice bílá

Tato lavice se skladovací funkcí je vhodná pro použití v domácnosti. Pohodlně vydrží 2-3 dospělých lidí. Lavice má elegantní... více informací »
Úložná lavice bílá Dekorhome
Značka: vidaXL
5 642 Kč
Ověřit dostupnost »
Tato lavice se skladovací funkcí je vhodná pro použití v domácnosti. Pohodlně vydrží 2-3 dospělých lidí. Lavice má elegantní...

Tato lavice se skladovací funkcí je vhodná pro použití v domácnosti. Pohodlně vydrží 2-3 dospělých lidí. Lavice má elegantní a klasický design s zakřivené područky. K dispozici je také velký úložný prostor, která udrží svůj obsah v suchu a větraný, a je ideální pro všechny vaše potřeby při ukládání.
Poznámka: protože tento nábytek je ručně vyrobený ze dřeva, může jevit drobné nedokonalosti.Barva: bílá / hnědáMateriál: masivní jedlové dřevo / překližkaRozměry: šířka: 126 cmhloubka: 42 cmvýška: 75 cmvýška sedu: 45,5 cmHmotnost: 14,4 kgDodáváno v demontu.,Tato lavice se skladovací funkcí je vhodná pro použití v domácnosti. Pohodlně vydrží 2-3 dospělých lidí. Lavice má elegantní a klasický design s zakřivené područky. K dispozici je také velký úložný prostor, která udrží svůj obsah v suchu a větraný, a je ideální pro všechny vaše potřeby při ukládání.
Poznámka: protože tento nábytek je ručně vyrobený ze dřeva, může jevit drobné nedokonalosti.Barva: bílá / hnědáMateriál: masivní jedlové dřevo / překližkaRozměry: šířka: 126 cmhloubka: 42 cmvýška: 75 cmvýška sedu: 45,5 cmHmotnost: 14,4 kgDodáváno v demontu.

Kvalitní a levný kus Úložná lavice bílá s osvědčenou značkou vidaXL jednoduše seženete u nás nyní ve slevě! Aktuálně v akci za 5 642 Kč.