jasairnabytek.cz

Závěsné houpací křeslo JAMBI TYP 2

Exkluzivní produkt Závěsné houpací křeslo JAMBI TYP 2 od dodavatele s dobrým jménem Kondela máte možnost koupit zrovna za rozumné peníze! Výhodně za super cenu 750 Kč.
EAN: 116497
Závěsné houpací křeslo JAMBI TYP 2

Když se blíží teplé a slunečné dny, pohltí nás chuť sedět a relaxovat venku. Naprosto dokonalé je na to závěsné houpací křeslo JAMBI TYP 2 s podnožkou. Je vyrobeno z 65% bavlny, 35% polyesteru a pevné dřevěné tyče. Celé křeslo je speciálně obšité, aby se zabránilo možnému prodření látky. Díky velkému počtu tkaniček rozložení váhy a stabilita není žádný problém. Je vyroben ve vkusné barevné kombinaci bílá / zelená a vzor proužek. Pověsit si ho také můžete i v pokoji v případě, když se venku ochladí a vy byste měli chuť stále odpočívat.
Nosnost a stabilitu houpacího křesla zvýší i správně zvolený stojan. Stojan OTAN TYP 2 z naší nabídky vám umožní křeslo kdykoliv přemístit z exteriéru do interiéru, případně z jedné místnosti do druhé. Stojan není součástí balení. Pokud máte zájem o stojan, je třeba si ho zakoupit.Barva: bílá / zelená (vzor proužek) / přírodníMateriál: 65% bavlna / 35% polyester / dřevoRozměry:šířka: 100 cmvýška: 130 cmNosnost: 120 kgHmotnost:1,6 kgDodáváno v demontu.,Když se blíží teplé a slunečné dny, pohltí nás chuť sedět a relaxovat venku. Naprosto dokonalé je na to závěsné houpací křeslo JAMBI TYP 2 s podnožkou. Je vyrobeno z 65% bavlny, 35% polyesteru a pevné dřevěné tyče. Celé křeslo je speciálně obšité, aby se zabránilo možnému prodření látky. Díky velkému počtu tkaniček rozložení váhy a stabilita není žádný problém. Je vyroben ve vkusné barevné kombinaci bílá / zelená a vzor proužek. Pověsit si ho také můžete i v pokoji v případě, když se venku ochladí a vy byste měli chuť stále odpočívat.
Nosnost a stabilitu houpacího křesla zvýší i správně zvolený stojan. Stojan OTAN TYP 2 z naší nabídky vám umožní křeslo kdykoliv přemístit z exteriéru do interiéru, případně z jedné místnosti do druhé. Stojan není součástí balení. Pokud máte zájem o stojan, je třeba si ho zakoupit.Barva: bílá / zelená (vzor proužek) / přírodníMateriál: 65% bavlna / 35% polyester / dřevoRozměry:šířka: 100 cmvýška: 130 cmNosnost: 120 kgHmotnost:1,6 kgDodáváno v demontu.