Zahradní křeslo IKARO 2 černá / šedá

Zahradní křeslo IKARO 2 je vyrobené z černého umělého ratanu a konstrukce je z oceli lakované černou barvou. Součástí balení... více informací »
Zahradní křeslo IKARO 2 černá / šedá
Značka: Halmar
3 537 Kč
Ověřit dostupnost »
Zahradní křeslo IKARO 2 je vyrobené z černého umělého ratanu a konstrukce je z oceli lakované černou barvou. Součástí balení...

Zahradní křeslo IKARO 2 je vyrobené z černého umělého ratanu a konstrukce je z oceli lakované černou barvou. Součástí balení je také šedá poduška.Barva: černá / šedáMateriál: ocel s práškovým nástřikem / umělý ratan / látkaRozměry:šířka: 71 cmhloubka: 70 cmvýška: 94 cmvýška sedu: 45 cmNosnost:100 kgHmotnost:10 kgDodáváno v demontu.,Zahradní křeslo IKARO 2 je vyrobené z černého umělého ratanu a konstrukce je z oceli lakované černou barvou. Součástí balení je také šedá poduška.Barva: černá / šedáMateriál: ocel s práškovým nástřikem / umělý ratan / látkaRozměry:šířka: 71 cmhloubka: 70 cmvýška: 94 cmvýška sedu: 45 cmNosnost:100 kgHmotnost:10 kgDodáváno v demontu.

Oblíbený a akční výrobek Zahradní křeslo IKARO 2 černá / šedá od společnosti Halmar snadno můžete pořídit tady a teď opravdu levně! Nyní zakoupíte za 3 537 Kč.