Závěsná lampa kov Černá

Tato moderní závěsné svítidlo se výborně hodí jak do soukromého, tak do komerčního interiéru. Tato lampa s jednoduchým a... více informací »
Závěsná lampa kov Dekorhome Černá
Značka: vidaXL
2 674 Kč
Ověřit dostupnost »
Tato moderní závěsné svítidlo se výborně hodí jak do soukromého, tak do komerčního interiéru. Tato lampa s jednoduchým a...

Tato moderní závěsné svítidlo se výborně hodí jak do soukromého, tak do komerčního interiéru. Tato lampa s jednoduchým a elegantním designem je ideální volba, pokud chcete vašemu pokoji dodat více estetické přitažlivosti a obohatit a zkrášlit interiér vaší domácnosti.
Tato moderní lampa, vyrobená z vysoce kvalitního kovu, vám bude sloužit po dlouhá léta.
Lampy jsou vhodné pro žárovky s paticemi E27. Balení obsahuje 2 závěsná svítidla, ale neobsahuje žárovky.Barva:bíláčernáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:kovRozměry:šířka: 23 cmhloubka: 23 cmvýška: 36 cmnastavitelnán výška: 0 – 98 cmdélka kabelu: 120 cmHmotnost:3,3 kgDodáváno v demontu.,Tato moderní závěsné svítidlo se výborně hodí jak do soukromého, tak do komerčního interiéru. Tato lampa s jednoduchým a elegantním designem je ideální volba, pokud chcete vašemu pokoji dodat více estetické přitažlivosti a obohatit a zkrášlit interiér vaší domácnosti.
Tato moderní lampa, vyrobená z vysoce kvalitního kovu, vám bude sloužit po dlouhá léta.
Lampy jsou vhodné pro žárovky s paticemi E27. Balení obsahuje 2 závěsná svítidla, ale neobsahuje žárovky.Barva:bíláčernáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:kovRozměry:šířka: 23 cmhloubka: 23 cmvýška: 36 cmnastavitelnán výška: 0 – 98 cmdélka kabelu: 120 cmHmotnost:3,3 kgDodáváno v demontu.

Tento diskontní výrobek Závěsná lampa kov Černá od známé značky vidaXL můžete najít u nás nyní za výhodnou cenu! Akční cena 2 674 Kč.