Designové křeslo PAGONI samet / dřevo Tmavě modrá

Relaxační a designové křeslo PAGONI je mimořádně pohodlné a moderní. Ideálně se hodí do obývacího pokoje nebo ložnice.... více informací »
Designové křeslo PAGONI samet / dřevo Tmavě modrá
Značka: Halmar
6 076 Kč
Ověřit dostupnost »
Relaxační a designové křeslo PAGONI je mimořádně pohodlné a moderní. Ideálně se hodí do obývacího pokoje nebo ložnice....

Relaxační a designové křeslo PAGONI je mimořádně pohodlné a moderní. Ideálně se hodí do obývacího pokoje nebo ložnice. Dobře profilovaný sedák s opěradlem a čalouněnými područkami je zárukou vysokého komfortu při sezení.
Moderní a stylové křeslo s černými dřevěnými nohami nabízíme v tmavě modrém, zeleném a černém odolném čalounění s exotickým motivem na bocích.Barva:tmavě modrá / černátmavě zelená / černáčernáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:sametová látka / masivní dřevoRozměry:šířka: 67 cmhloubka: 82 cmvýška: 95 cmvýška sedu: 43 cmHmotnost:14 kgDodáváno v demontu.,Relaxační a designové křeslo PAGONI je mimořádně pohodlné a moderní. Ideálně se hodí do obývacího pokoje nebo ložnice. Dobře profilovaný sedák s opěradlem a čalouněnými područkami je zárukou vysokého komfortu při sezení.
Moderní a stylové křeslo s černými dřevěnými nohami nabízíme v tmavě modrém, zeleném a černém odolném čalounění s exotickým motivem na bocích.Barva:tmavě modrá / černátmavě zelená / černáčernáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:sametová látka / masivní dřevoRozměry:šířka: 67 cmhloubka: 82 cmvýška: 95 cmvýška sedu: 43 cmHmotnost:14 kgDodáváno v demontu.

Tento nejprodávanější výrobek Designové křeslo PAGONI samet / dřevo Tmavě modrá s osvědčenou značkou Halmar snadno získáte právě nyní na našich stránkách za super peníze. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 6 076 Kč.