Designové křeslo PAGONI samet / dřevo Zelená

Relaxační a designové křeslo PAGONI je mimořádně pohodlné a moderní. Ideálně se hodí do obývacího pokoje nebo ložnice.... více informací »
Designové křeslo PAGONI samet / dřevo Zelená
Značka: Halmar
6 076 Kč
Ověřit dostupnost »
Relaxační a designové křeslo PAGONI je mimořádně pohodlné a moderní. Ideálně se hodí do obývacího pokoje nebo ložnice....

Relaxační a designové křeslo PAGONI je mimořádně pohodlné a moderní. Ideálně se hodí do obývacího pokoje nebo ložnice. Dobře profilovaný sedák s opěradlem a čalouněnými područkami je zárukou vysokého komfortu při sezení.
Moderní a stylové křeslo s černými dřevěnými nohami nabízíme v tmavě modrém, zeleném a černém odolném čalounění s exotickým motivem na bocích.Barva:tmavě modrá / černátmavě zelená / černáčernáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:sametová látka / masivní dřevoRozměry:šířka: 67 cmhloubka: 82 cmvýška: 95 cmvýška sedu: 43 cmHmotnost:14 kgDodáváno v demontu.,Relaxační a designové křeslo PAGONI je mimořádně pohodlné a moderní. Ideálně se hodí do obývacího pokoje nebo ložnice. Dobře profilovaný sedák s opěradlem a čalouněnými područkami je zárukou vysokého komfortu při sezení.
Moderní a stylové křeslo s černými dřevěnými nohami nabízíme v tmavě modrém, zeleném a černém odolném čalounění s exotickým motivem na bocích.Barva:tmavě modrá / černátmavě zelená / černáčernáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:sametová látka / masivní dřevoRozměry:šířka: 67 cmhloubka: 82 cmvýška: 95 cmvýška sedu: 43 cmHmotnost:14 kgDodáváno v demontu.

Tento oblíbený kus Designové křeslo PAGONI samet / dřevo Zelená od známé značky Halmar jednoduše můžete získat tady a teď právě za super cenu! Právě lze objednat jen za 6 076 Kč.