jasairnabytek.cz

Přistýlková matrace ze studené pěny s ALOE VERA potahem 90 x 190 x 6 cm

Ve slevě tento produkt Přistýlková matrace ze studené pěny s ALOE VERA potahem 90 x 190 x 6 cm od skvělé a známé značky Decodoma snadno můžete získat zrovna za super peníze. V akci za cenu 2 690 Kč.
EAN: de1bb7c2ec5faddd6a37be406e0e1
Přistýlková matrace ze studené pěny s ALOE VERA potahem 90 x 190 x 6 cm
Ověřit dostupnost »
Značka: Decodoma
2 690
Popis...
  • středně tuhá, elastická
  • vhodná na proležené matrace
  • odolná vůči roztočům a bakteriím
  • zpevní měkkou matraci na střední tuhost

 

Krycí matrace, přistýlková matrace, vrchní matrace nebo topper jsou různé názvy pro stejný produkt – přidanou matraci o výšce 6 cm s Aloe potahem, která vylepší vlastnosti vaší stávající matrace. Dokáže změkčit nebo naopak zpevnit matraci, vytvořit rovnou spací plochu. Poslouží i jako přechodné lůžko pro návštěvy.

Krycí matrace z vysoce pružné studené pěny povýší vaše lůžko na komfortní spací zónu. Studená pěna je pružná a díky své struktuře velice prodyšná. Dobře odvádí teplo a vlhkost od těla. Je tedy vhodná i pro ty, kteří se potí ve spánku. Dokáže sjednotit podklad například gauče, 2 matrací nebo mírně proleželého lůžka. Příliš tuhé matrace změkčí a měkké matrace naopak zpevní. Snímatelný a pratelný potah je vyroben s přídavkem Aloe vera, které je prospěšné pokožce. Má antibakteriální účinek. Přistýlkovou matraci o výšce 4 cm nabízíme v 8 velikostech.

 

Materiál potahu: 100% polyester, 220 g/m2

Materiál výplně: studená pěna

Výška matrací: 4 nebo 6 cm

Doporučené praní potahu: 60 °C