Závěs BLACKOUT LAMARI černý 140 x 250 cm 1 ks

Blackout závěsy LAMARI v působivé černé barvě využijete v ložnici i v pokojíčku, kde pomohou zajistit klidný a nerušený... více informací »
Závěs BLACKOUT LAMARI černý 140 x 250 cm 2 ks
Značka: Decodoma
599 Kč
Ověřit dostupnost »
Blackout závěsy LAMARI v působivé černé barvě využijete v ložnici i v pokojíčku, kde pomohou zajistit klidný a nerušený...

Blackout závěsy LAMARI v působivé černé barvě využijete v ložnici i v pokojíčku, kde pomohou zajistit klidný a nerušený spánek. Uplatnění najdou také v obývacím pokoji či kuchyni, kde poskytnou potřebné soukromí a zároveň budou elegantním dekoračním prvkem.

Zatemňovací závěsy LAMARI typu blackout jsou speciální závěsy, které mají spoustu skvělých vlastností – z 55 % zatemní místnost a zároveň fungují jako tepelná izolace – mají speciální zátěr, který pomůže v létě udržet v místnosti příjemnou teplotu a v zimě brání průchodu chladného vzduchu zvenku. K zavěšení slouží všité narážecí kroužky o průměru 4 cm, díky nim bude závěs hezky zvlněný. Dodáváme samostatně nebo jako sadu 2 ks.

Kvalitní a oblíbený kus Závěs BLACKOUT LAMARI černý 140 x 250 cm 1 ks od kvalitní značky Decodoma jednoduše najdete tady nyní opravdu levně! Nabídka od 599 Kč.