Antibakteriální bielastické potahy SANITIZED béžové trojkřeslo (š. 170 -220 cm)

Nebaví vás pohled na opotřebené potahy vašeho starého křesla či sedací soupravy? Záleží vám na čistém domácím prostředí... více informací »
Antibakteriální bielastické potahy SANITIZED béžové trojkřeslo (š. 170 -220 cm)
Značka: Decodoma
2 495 Kč
Ověřit dostupnost »
Nebaví vás pohled na opotřebené potahy vašeho starého křesla či sedací soupravy? Záleží vám na čistém domácím prostředí...

Nebaví vás pohled na opotřebené potahy vašeho starého křesla či sedací soupravy? Záleží vám na čistém domácím prostředí bez roztočů, bakterií, plísní a zápachu? Máme pro vás řešení! S našimi unikátními napínacími potahy Sanitized® změníte vzhled vaší staré sedací soupravy během chvilky a zároveň splníte všechny vaše požadavky na zdravý a čistý domov.

Napínací potahy italské výroby jsou vysoce roztažitelné do šířky i výšky a přizpůsobí se lehce každému typu sedací soupravy či křesla a navíc vypadají skutečně šik!

K napínacím potahům doporučujeme zakoupit upevňovací váleček k dokonalému zafixování potahu na sedačce.

 

Potahy jsou ošetřeny antimikrobiální hygienickou funkcí Sanitized® , která

  • brání výskytu bakterií a jiných mikroorganismů až o 99,9 %
  • zvyšuje funkčnost materiálu 
  • prodlužuje životnost

Účinnost ošetření technologií Sanitized® se nesnižuje ani opakovaným praním!

 

Bielastické potahy na sedací soupravu mají výraznou, ale poddajnou strukturu a jsou vyrobeny z příjemného a odolného mikrovlákna. Spolehlivě ochrání vaši sedací soupravu před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky.

  • Vyrobeny v Itálii.
  • Lze prát v pračce na 30 °C.
  • Materiál: 100% polyester – mikrovlákno, gumičková osnova

Kvalitní a oblíbený výrobek Antibakteriální bielastické potahy SANITIZED béžové trojkřeslo (š. 170 -220 cm) od známé značky Decodoma jednoduše můžete získat zde teď právě ve výprodejové akci. Nyní lze objednat jen za 2 495 Kč.