Závěs BLACKOUT AMELIA mentolový 140 x 245 cm 1 ks

Zatemňovací mentolové závěsy AMELIA typu blackout jsou speciální závěsy, které mají spoustu skvělých vlastností – 90%... více informací »
Závěs BLACKOUT AMELIA mentolový 140 x 245 cm 2 ks
Značka: Decodoma
599 Kč
Ověřit dostupnost »
Zatemňovací mentolové závěsy AMELIA typu blackout jsou speciální závěsy, které mají spoustu skvělých vlastností – 90%...

Zatemňovací mentolové závěsy AMELIA typu blackout jsou speciální závěsy, které mají spoustu skvělých vlastností – 90% zatemní místnost a zároveň fungují jako tepelná izolace – mají speciální zátěr, který pomůže v létě udržet v místnosti příjemnou teplotu a v zimě brání průchodu chladného vzduchu zvenku. Blackoutové závěsy využijete v ložnici i v pokojíčku, kde pomohou zajistit klidný a nerušený spánek, nebo v obývacím pokoji či kuchyni, kde zajistí potřebné soukromí. K zavěšení slouží všité narážecí kroužky o průměru 4 cm, díky nim bude závěs hezky zvlněný. Dodáváme samostatně nebo jako sadu 2 ks.

 

Levný kus Závěs BLACKOUT AMELIA mentolový 140 x 245 cm 1 ks od známého výrobce Decodoma jednoduše můžete najít teď v akci. Nabídka již od 599 Kč.