Bielastické potahy VITTORIA smetanová křeslo s dřevěnými rukojeťmi (š. 40 – 70 cm)

Akční a ve slevě produkt Bielastické potahy VITTORIA smetanová křeslo s dřevěnými rukojeťmi (š. 40 - 70 cm) od výrobce s dobrým jménem Decodoma máte možnost sehnat online opravdu výhodně! Cena od 995 Kč. EAN: iimdfd73246ea5b58fe86b583856a701
Produkt bez obrázku
Značka: Decodoma
995 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis...

Zaslouží si vaše křeslo nový kabátek? Toužíte po změně, ale vaše oblíbené křeslo ještě slouží, jen je trošku „unavené“ na pohled? Máme pro vás řešení! S našimi napínacími potahy změníte vzhled vašeho starého křesla během chvilky. Italské napínací potahy Vittoria jsou vysoce roztažitelné do šířky i výšky a přizpůsobí se téměř každému typu sedací soupravy či křesla. Potahy mají velmi jemné žíhování „tón v tónu“, které dodá vašemu křeslu šmrnc a zároveň na něm nebude vidět každé smítko. Váš domov s těmito potahy získá zcela novou atmosféru bez náročné výměny celého křesla!

K napínacím potahům doporučujeme zakoupit upevňovací váleček k dokonalému zafixování potahu.

Bielastické potahy na sedací soupravu jsou vyrobeny z moderního mikrovlákna, které je odolné a příjemné na dotek. Obnoví starší křeslo nebo spolehlivě ochrání nové před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky.

  • Vyrobeny v Itálii.
  • Lze prát v pračce na 30 °C.
  • Materiál: 100% polyester – mikrovlákno, gumičková osnova