Bielastické potahy VITTORIA smetanová křeslo ušák (š. 60 – 110 cm)

Kvalitní a levný produkt Bielastické potahy VITTORIA smetanová křeslo ušák (š. 60 - 110 cm) od výrobce Decodoma máte možnost nakoupit právě teď v naší nabídce až neuvěřitelně levně! Nyní můžete mít za 1 895 Kč. EAN: h4001030f92fbbc61fbd73cbc0a48605
Produkt bez obrázku
1 895 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis...

Zaslouží si váš ušák nový kabátek? Toužíte po změně, ale vaše křeslo ještě slouží, jen je trošku „unavené“ na pohled? Máme pro vás řešení! S našimi napínacími potahy změníte vzhled vašeho starého ušáku během chvilky. Italské napínací potahy Vittoria jsou vysoce roztažitelné do šířky i výšky a přizpůsobí se téměř každému typu sedací soupravy či křesla. Potahy mají velmi jemné žíhování „tón v tónu“, které dodá vaší sedačce šmrnc a zároveň na ní nebude vidět každé smítko. Váš domov s těmito potahy získá zcela novou atmosféru bez náročné výměny celého křesla!

K napínacím potahům doporučujeme zakoupit upevňovací váleček k dokonalému zafixování potahu na křesle.

Bielastické potahy jsou vyrobeny z moderního mikrovlákna, které je odolné a příjemné na dotek. Obnoví starší křeslo nebo spolehlivě ochrání nové před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky.

  • Vyrobeny v Itálii.
  • Lze prát v pračce na 30 °C.
  • Materiál: 100% polyester – mikrovlákno, gumičková osnova

Další produkty z kategorie » Uncategorized