Bielastické potahy VITTORIA šedá relaxační křeslo (š. 70 – 90 cm)

Tento kvalitní a žádaný výrobek Bielastické potahy VITTORIA šedá relaxační křeslo (š. 70 - 90 cm) od skvělého a známého výrobce Decodoma máte možnost nakoupit právě teď za extra cenu. Nyní můžete mít za 1 395 Kč. EAN: rn5704d39df322b5c4c150cd7d56fdd2
Produkt bez obrázku
1 395 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis...

Zaslouží si vaše relaxační křeslo nový kabátek? Toužíte po změně, ale vaše křeslo ještě slouží, jen je trošku „unavené“ na pohled? Máme pro vás řešení! S našimi napínacími potahy změníte vzhled vaší staré relaxky během chvilky. Italské napínací potahy Vittoria jsou vysoce roztažitelné do šířky i výšky a přizpůsobí se téměř každému typu sedací soupravy či křesla. Potahy mají velmi jemné žíhování „tón v tónu“, které dodá vaší sedačce šmrnc a zároveň na ní nebude vidět každé smítko. Váš domov s těmito potahy získá zcela novou atmosféru bez náročné výměny celé sedačky!

K napínacím potahům doporučujeme zakoupit upevňovací váleček k dokonalému zafixování potahu na křesle.

Bielastické potahy jsou vyrobeny z moderního mikrovlákna, které je odolné a příjemné na dotek. Obnoví starší křeslo nebo spolehlivě ochrání nové před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky.

  • Vyrobeny v Itálii.
  • Lze prát v pračce na 30 °C.
  • Materiál: 100% polyester – mikrovlákno, gumičková osnova

Další produkty z kategorie » Uncategorized