Bielastické potahy VITTORIA šedá dvojkřeslo s dřevěnými rukojeťmi (š. 80 – 140 cm)

Zaslouží si vaše sedací souprava nový kabátek? Toužíte po změně, ale vaše sedačka ještě slouží, jen je trošku... více informací »
Produkt bez obrázku
Zaslouží si vaše sedací souprava nový kabátek? Toužíte po změně, ale vaše sedačka ještě slouží, jen je trošku...

Zaslouží si vaše sedací souprava nový kabátek? Toužíte po změně, ale vaše sedačka ještě slouží, jen je trošku „unavená“ na pohled? Máme pro vás řešení! S našimi napínacími potahy změníte vzhled vaší staré sedací soupravy během chvilky. Italské napínací potahy Vittoria jsou vysoce roztažitelné do šířky i výšky a přizpůsobí se téměř každému typu sedací soupravy či křesla. Potahy mají velmi jemné žíhování „tón v tónu“, které dodá vaší sedačce šmrnc a zároveň na ní nebude vidět každé smítko. Váš domov s těmito potahy získá zcela novou atmosféru bez náročné výměny celé sedačky!

K napínacím potahům doporučujeme zakoupit upevňovací váleček k dokonalému zafixování potahu na sedačce.

Bielastické potahy na sedací soupravu jsou vyrobeny z moderního mikrovlákna, které je odolné a příjemné na dotek. Obnoví starší sedačku nebo spolehlivě ochrání novou před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky.

  • Vyrobeny v Itálii.
  • Lze prát v pračce na 30 °C.
  • Materiál: 100% polyester – mikrovlákno, gumičková osnova
Vysoce kvalitní kousek Bielastické potahy VITTORIA šedá dvojkřeslo s dřevěnými rukojeťmi (š. 80 - 140 cm) od známého výrobce Decodoma lze získat u nás právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Akční ceny již od 1 495 Kč.