Novel KONFERENČNÍ STOLEK, černá, barvy dubu, dřevo, 100/60/41,5 cm

Konferenční stolek z masivního dubu nadchne svým neobvyklým designem. Pravé dřevo desky stou zaujme naolejovaným povrchem,... více informací »
Novel KONFERENČNÍ STOLEK
Značka: Novel
5 493 Kč6 699 Kč Sleva -18%
Ověřit dostupnost »
Konferenční stolek z masivního dubu nadchne svým neobvyklým designem. Pravé dřevo desky stou zaujme naolejovaným povrchem,...

Konferenční stolek z masivního dubu nadchne svým neobvyklým designem. Pravé dřevo desky stou zaujme naolejovaným povrchem, intenzivní barvou a strukturou dřeva. Navíc přírodní materiál přispívá ke zdravému klimatu v místnosti. V kombinaci s konstrukcí z lakované oceli vnese stolek do vašeho domova trochu industriálního šarmu. Černá a barvy dubu se harmonicky doplňují. Deska stolu cca 100 x 60 cm nabízí dostatek místa jako odkládací plocha pro nápoje, zákusky a časopisy. Tento konferenční stolek přesvědčí jako umělecký kousek i praktický pomocník! – **DESKA:DUB SUKOVÝ 0049, – **KONSTRUKCE: 0042 ČERNÁ – **D/Š/V: 100/60/42 CM. Barva – černá. Materiál – dub.

Tento kvalitní a levný produkt Novel KONFERENČNÍ STOLEK, černá, barvy dubu, dřevo, 100/60/41,5 cm od populárního výrobce Novel jednoduše pořídíte nyní levně. Akční cena od 5 493 Kč.