Komoda NATALI TYP 5 Dub sonoma

Moderní koupelnová skříňka NATALI TYP 5 nabízí maximální využití prostoru. Je perfektním řešením do menších interiérů,... více informací »
Komoda NATALI  TYP 5 Dub sonoma
Značka: Kondela
2 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Moderní koupelnová skříňka NATALI TYP 5 nabízí maximální využití prostoru. Je perfektním řešením do menších interiérů,...

Moderní koupelnová skříňka NATALI TYP 5 nabízí maximální využití prostoru. Je perfektním řešením do menších interiérů, protože šetří místo, a zároveň poskytne odkládací plochu navíc. Nabízí úložný prostor v podobě čtyř šuplíků. Skládá se ze čtyř šuplíků. Je vyrobena z DTD laminované ve dvou barevných variantách: bílá a dub sonoma. Jde o kvalitní slovenský výrobek.Barva:bíládub sonomaVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Materiál: DTD laminovanáRozměry:šířka: 64 cmhloubka: 31,8 cmvýška: 85 cmtloušťka materiálu: 16 mmHmotnost:26,5 kgDodáváno v demontu.,Moderní koupelnová skříňka NATALI TYP 5 nabízí maximální využití prostoru. Je perfektním řešením do menších interiérů, protože šetří místo, a zároveň poskytne odkládací plochu navíc. Nabízí úložný prostor v podobě čtyř šuplíků. Skládá se ze čtyř šuplíků. Je vyrobena z DTD laminované ve dvou barevných variantách: bílá a dub sonoma. Jde o kvalitní slovenský výrobek.Barva:bíládub sonomaVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Materiál: DTD laminovanáRozměry:šířka: 64 cmhloubka: 31,8 cmvýška: 85 cmtloušťka materiálu: 16 mmHmotnost:26,5 kgDodáváno v demontu.

Tento oblíbený produkt Komoda NATALI TYP 5 Dub sonoma od oblíbené značky Kondela můžete získat zde teď za výhodnou cenu. Cena od 2 990 Kč.